Thermal, czyli popularne drukarki marki Posnet

Drukarki fiskalne Posnet Thermal XL i Posnet Thermal HD

Na rynku technologii sprzedaży istnieją pewne grupy urządzeń, które zasłużyły na zaufanie wielu polskich przedsiębiorców. Dlaczego? Ponieważ od lat oferują sprawdzoną jakość, optymalne rozwiązania i realne zwiększenie efektywności pracy. Taką grupą, choć zapewne nie jedyną, są drukarki z rodziny Thermal, oferowane przez firmę Posnet. Skąd wzięła się ich niesłabnąca popularność? Przyjrzyjmy się dwóm przykładom.

Aby zdobyć uwagę tylu przedsiębiorców, urządzenia te musiały dać dostęp do atrakcyjnych rozwiązań w zakresie parametrów użytkowych, praktycznych funkcji oraz wariantów konstrukcyjnych, umożliwiających swobodną konfigurację stanowiska pracy. Jednak co konkretnie kryje się pod tymi pojęciami? Pokażą nam to 2 modele: Thermal XL i Thermal HD.

Posnet Thermal XL – drukarka taka, jaką chcesz

Dzisiejsze technologie handlowe potrafią stwarzać szerokie możliwości przy konfiguracji systemu sprzedaży i stanowiska obsługi klientów – nawet takiego, którego przestrzeń jest w dużym stopniu ograniczona. Dobrym przykładem jest tu właśnie Thermal XL: przy zamawianiu tego modelu przedsiębiorca jest w stanie wybrać 1 z aż 5 wariantów wyświetlacza klienta: wolnostojący lub wolnostojący przedłużony, podwieszany, kompaktowy bądź zintegrowany z obudową urządzenia. Dodatkowo też, ma do zaoferowania wyjątkowo szybkie wystawianie dokumentów – 47 linii na sekundę – z dowolną, czarno-białą grafiką lub kodami 2D. Nie trzeba wspominać, że rozwiązania takie jak elektroniczna kopia paragonów, stanowią standard w modelach z rodziny Thermal. Chcesz dowiedzieć się więcej o cechach tego urządzenia? Poznaj zalety Posnet Thermal XL.

Posnet Thermal HD – wysokie standardy komunikacyjne

Thermal HD, podobnie jak poprzedni model, również posiada szereg atutów w zakresie obsługi urządzenia, wydajności jego podzespołów i wysokości oferowanych parametrów użytkowych. Umożliwia pracę z bazą towarową rzędu 250 000 PLU, zapis kopii paragonów w formie cyfrowej, wystawianie dokumentów z prędkością 47 linii/s oraz umieszczanie na nich skonfigurowanych grafik i wybranych kodów. Ponadto, Thermal HD znakomicie sprawdza się we współpracy z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak dodatkowy wyświetlacz czy skaner kodów kreskowych. Tym bardziej, że standardowo posiada interfejs typu Ethernet. Pozwala on na podłączenie drukarki do sieci komputerowej, a więc też uzyskanie bardzo szybką i stabilną wymianę danych. Aby poznać dodatkowe informacje, kliknij i przeczytaj o Posnet Thermal HD.

1 Komentarz

  1. Kacper M.

    Zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy tymi modelami i w końcu wybrałem HD – i dziś myślę, że jeszcze raz dokonałbym tego samego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko małe zadanie: *