Posnet Bingo Max Online – nowa, ciekawa propozycja dla działalności stacjonarnych

Posnet Bingo Max Online - kasa rejestrująca

Wraz z upływem czasu, na rynku technologii sprzedaży pojawia się coraz więcej urządzeń rejestrujących online. Internetowa współpraca z CRK okazuje się więc powszechniejszym z każdą chwilą standardem, zaś przedsiębiorcy skupiają się na innych funkcjach i parametrach nowych modeli. A w przypadku kolejnej propozycji od Posnet jest na co zwrócić uwagę. Bingo Max Online może okazać się kasą fiskalną, która – łącząc różne, atrakcyjne cechy – znajdzie swoje miejsce wśród najczęstszych wyborów użytkowników technologii sprzedaży.

Posnet Bingo – skądś to znamy!

Dla tych, którzy mają z urządzeniami fiskalnymi do czynienia już od dłuższego czasu, kojarzą nie tylko markę Posnet, ale i nazwę „Bingo”. Kiedyś przedsiębiorcy mogli korzystać np. z modeli Bingo HS EU, BINGO HS EJ, Bingo XL. Mówimy więc o dawniejszych czasach, czyli urządzeniach rejestrujących z elektroniczną, a nawet i papierową kopią paragonów. Później kasa Bingo została zmodernizowana do wersji online, czyli dostosowana do standardów nowoczesnego systemu fiskalizacji. Cały czas mówimy jednak o rodzinie modeli marki Posnet, które charakteryzowały się elegancką obudową, stosunkowo niedużymi gabarytami oraz praktycznymi funkcjami, dzięki czemu rozwiązania te były cenione przez szerokie grono użytkowników. Obecnie jednak to właśnie kasa fiskalna Bingo Max Online stała się topową wersją, reprezentującą dość starą i uznaną linię technologii sprzedaży, pozwalających na zgodne z prawem ewidencjonowanie obrotu.

Istotne parametry nowej kasy online Posnet

Bez względu na to, o jak nowoczesnej kasie rejestrującej mówimy, jednym z najistotniejszych parametrów pozostaje baza towarowa. W zależności bowiem od tego, jaką liczbą pozycji PLU dysponuje dany model, tak duży asortyment będzie w stanie on obsłużyć. I trzeba przyznać, że jak na całkiem niedużych rozmiarów kasę fiskalną, Bingo Max Online wypada pod tym względem naprawdę nieźle. Urządzenie marki Posnet umożliwia zaprogramowanie do 10 000 pozycji PLU dla poszczególnych produktów lub usług. W dodatku umożliwia nadanie im dłuższych, jednoznacznych nazw (do 40 znaków) i podzielenie na 100 grup towarowych. A wybranym produktom lub ich kategoriom da się przypisać konkretne rabaty. Zatem jeśli ktoś szuka kasy fiskalnej online, która poradzi sobie z zarządzaniem asortymentem mniejszej, średniej i nieco większej działalności – Bingo Max Online okaże się trafionym wyborem.

Praktyczne rozwiązania urządzenia fiskalnego od Posnet

Kwestia bazy PLU to nie jedyny atut przywołanej kasy fiskalnej. Posnet Bingo Max Online ma do zaproponowania niejedno w aspekcie prostoty obsługi, współpracy z urządzeniami peryferyjnymi czy konfiguracji wydruku. Urządzenie zapewnia wygodne użytkowanie jego funkcji nie tylko ze względu na 2 podświetlane, czytelne ekrany. Dysponuje także rozbudowaną, intuicyjną w obsłudze klawiaturą, która – dla dodatkowej ochrony przed wnikaniem brudu czy wilgocią – można pokryć powłoką silikonową. Warto natomiast nadmienić, że oferuje ona ponad 40 skrótów klawiszowych, użytecznych przy szybkiej sprzedaży popularnych elementów oferty bądź przy wywoływaniu istotnych opcji urządzenia. Ponadto, nowoczesna kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online ma na swoim wyposażeniu prostu w obsłudze mechanizm drukujący, umożliwiający szybkie wystawianie paragonów np. z NIP-em nabywcy czy skonfigurowanym wcześniej logotypem firmy. Jeśli zaś chodzi o standardy komunikacyjne – tu także opisywany model ma się czym pochwalić. 3 porty RS-232, złącze USB oraz interfejs typu Ethernet (LAN) można wzbogacić o rozwiązania do bezprzewodowej transmisji danych: moduł Wi-Fi/Bluetooth bądź modem GSM. Ma to znaczenie zarówno jeśli chodzi o wygodę współpracy internetowej z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), jak i działanie w ramach rozbudowanego systemu sprzedaży. Dzięki bowiem wspomnianym interfejsom Bingo Max Online jest w stanie współpracować z różnymi urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak waga elektroniczna, skaner kodów kreskowych czy terminal płatniczy.

Choć poświęciliśmy uwagę istotnym cechom tej drukarki fiskalnej, to z pewnością nie wszystkie, atrakcyjne rozwiązania, jakie ma ona w zanadrzu. Sprawdź więcej informacji o modelu Posnet Bingo Max Online.

1 Komentarz

  1. LucasI

    co tu dużo gadać – może nie tak „rewolucyjna”, ale wciąż kolejna udana kasa od Posnet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko małe zadanie: *