Elzab K10, czyli na co stać dzisiejsze kasy fiskalne?

Kasa fiskalna Elzab K10 w 3 wersjach kolorystycznych

Dzisiejsze urządzenia fiskalne odzwierciedlają z jednej strony rozwój technologicznych możliwości, z drugiej zaś – przemiany w oczekiwaniach współczesnych przedsiębiorstw. I chociaż wśród kas rejestrujących parametry użytkowe stale rosną, a także powstają kolejne funkcje, to jednak niektóre modele w sposób zdecydowany przełamują wcześniej określone standardy. Takim wyraźnym punktem na „mapie urządzeń fiskalnych” z pewnością jest Elzab K10. Co wyróżnia tę kasę?

Czy to jeszcze kasa rejestrująca?

Skąd to pytanie? Bowiem model marki Elzab był pierwszą kasą fiskalną, którą wyposażono w tak obszerny, nowoczesny ekran dotykowy. Rozwiązanie to zapewniło większy komfort obsługi urządzenia oraz klientów. Z jednej strony panel pozwalał na przejrzyste wyświetlanie komunikatów, funkcji, a nawet kodów QR. Z drugiej – jest to intuicyjna w obsłudze klawiatura ze zmieniającymi się kontekstowo przyciskami i opcją programowania skrótów dla wybranych produktów, usług i opcji urządzenia. Nic więc dziwnego, że model K10 szybko został obwołany „smartfonem wśród kas fiskalnych”. Niemniej, to wciąż urządzenie rejestrujące sprzedaż, wyposażone w elektroniczną kopię paragonów, złącze USB, obsługujące bazę towarową do 3000 PLU. Więcej na temat samych funkcji kasy fiskalnej Elzab K10 można znaleźć tutaj: http://www.elzab-k10.pl/

Gotowa do pracy w różnych warunkach

Oryginalny, futurystyczny design K10 sprawia, że z pewnością kasa odnajdzie się w przestrzeniach firm, które chcą podkreślić swój prestiż, nowoczesny charakter i wysoką jakość usług. Nie oznacza to jednak, że urządzenie nie będzie się dobrze prezentowało we wnętrzach o klasycznym wystroju. Co więcej, miejsca zastosowania modelu marki Elzab nie są związane jedynie z wyglądem technologii, ale również jej trwałością. Solidna konstrukcja K10 – dwukomponentowa, szczelnie złożona obudowa, od wewnątrz wsparta przez twardy ABS, zaś z zewnątrz przez powłokę z antypoślizgowego elastomeru – umożliwia swobodne stosowanie urządzenia w podróży, zmiennych warunkach pogodowych czy też trudniejszym środowisku pracy: np. w punktach gastronomicznych albo warsztatach samochodowych. Tym bardziej, że ekran jest absolutnie odporny na zarysowania i wilgoć, choć jednocześnie pozwala na obsługę w grubych, zimowych rękawicach.

1 Komentarz

  1. moj-typ

    wg mnie najlepsza wsrod mobilnych kas fiskalnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko małe zadanie: *