Novitus Nano II Online – jeszcze więcej możliwości w mobilnej kasie fiskalnej?

Przenośna kasa fiskalna Novitus Nano II Online

Jeszcze w czasach przed systemem online model od Novitus (w wersji Nano E) cieszył się sporą popularnością wśród przedsiębiorców. Dlatego powstanie wariantu dostosowanego do internetowej współpracy z CRK było raczej tylko kwestią czasu. Kiedy jednak pojawił się model Nano Online, okazało się, że to nie koniec. Novitus stworzył bowiem jeszcze nowszą odsłonę urządzenia rejestrującego. Sprawdźmy więc, co (jeszcze) ma do zaoferowania kasa fiskalna Novitus Nano II Online, oprócz oczywistych standardów wymaganych przez zaawansowany system teleinformatyczny.

Wciąż mobilnie z lekko odświeżonym designem

Użytkownicy poprzednich wersji urządzenia cenili je m.in. za udane rozwiązania konstrukcyjne. Dlatego nie dziwi fakt, że najnowszy model Nano II Online nie wprowadza na tym polu znaczących zmian. Można raczej mówić w typ przypadku o drobnym, ale zauważalnym i korzystnym „liftingu”. To wciąż kasa fiskalna zdecydowanie należąca do mobilnych technologii sprzedaży. Posiada niedużą, lekką i ergonomiczną obudowę, odznaczającą się jednak solidnym wykonaniem i odpornością na intensywną eksploatację, pracę w terenie i częsty transport. Jej sylwetka, design, uległy lekkiemu odświeżeniu, które wciąż jednak zapewnia urządzeniu elegancki, nowoczesny wygląd.

W małej konstrukcji bogata funkcjonalność

Możliwości Nano II Online opierają się zarówno na sprawdzonych rozwiązaniach, jak i na dodatkowych parametrach i atutach. Warto jednak opowiedzieć o nich zbiorczo, by zilustrować kontynuowanie tradycji, czyli propozycję kolejnej, atrakcyjnej i kompleksowej kasy fiskalnej online.

W kontekście mobilności – poza wytrzymałą i niedużą konstrukcją – należy wspomnieć o naprawdę wydajnym akumulatorze. Tym bardziej, że jest on nie tylko wymienny, ale i umożliwia ładowanie przy zastosowaniu instalacji samochodowej. To aspekty niezwykle ważne w przypadku wykorzystywania technologii sprzedaży w terenie. Ponadto, funkcjonalna przenośna kasa fiskalna Novitus Nano II Online dysponuje szerokimi standardami komunikacyjnymi. Mowa nie tylko o portach USB lub RS-232, ale i interfejsie Ethernet oraz module Wi-Fi. Dzięki temu urządzenie rejestrujące pozwala na przewodową i bezprzewodową transmisję danych, czy to w komunikacji z CRK, czy też we współpracy z urządzeniami peryferyjnymi, jak np. skaner kodów lub terminal płatniczy. Kasa od Novitus cechuje się też szybkim wystawianiem paragonów (także z NIP-em nabywcy, logotypem firmy, ustaloną grafiką), prostym montażem rolki papieru termicznego oraz intuicyjną obsługą klawiatury (odporną na przypadkowe zalania) umożliwiającej zapisywanie własnych skrótów dla np. konkretnych pozycji z bazy towarowej. Do tego trzeba wspomnieć, że model Novitus Nano II Online również jest wspierana przez aplikację chmurową NoviCloud, może być wykorzystywana do sprzedaży biletów czy rejestrowania usług czasowych, a ponadto – pozwala na zaprogramowanie aż 20 000 pozycji PLU!

Z tego wszystkiego wynika raczej jasno, że tak – kolejna odsłona kasy rejestrującej spod szyldu Nano mogła zaoferować jeszcze więcej rozwiązań i korzyści. I wydaje się, że zrobiła to z sukcesem. Mówimy bowiem nie o wcześniejszym efekcie modernizacji, czyli dostosowaniu do wymogów systemu online, ale o rozszerzeniu funkcjonalności w zakresie obsługi urządzenia, zarządzania asortymentem, współpracy z innymi technologiami sprzedaży czy wykorzystania do konkretnych celów handlowo-usługowych. Co o tym wszystkim sądzicie? 🙂

1 Komentarz

  1. rikard-enson

    jestem wiernym fanem nano e i pewnie bede wymienial urzadzenie fiskalne, wiec mysle ze skonczy sie na 2, nie na 1 wersji nano online 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko małe zadanie: *