Na co stać kasę fiskalną One Online od Novitus?

Novitus One Online - mobilna kasa rejestrująca online

W rezultacie poważnych zmian, dotyczących branży fiskalnej, producenci technologii sprzedaży stawiają teraz na urządzenia rejestrujące dostosowane do systemu online. Mowa zarówno o odpowiedniej modernizacji dotychczasowych, cieszących się dużą popularnością modeli, jak i tych całkowicie nowych. Przykładem drugiej sytuacji jest atrakcyjna, kompaktowa i nowoczesna kasa Novitus One Online. Jakie funkcjonalności i rozwiązania oferuje? Czy rzeczywiście zasłużyła na miano „numeru jeden”? Sprawdźmy!

Standardy umożliwiające pracę w systemie teleinformatycznym

Dzisiejszy rynek technologii sprzedaży charakteryzuje się bogatym wyborem kas fiskalnych o naprawdę zróżnicowanych parametrach, funkcjach i rozwiązaniach konstrukcyjnych. Jednak to, co teraz okaże się najważniejsze w tych modelach, to standardy zapewniające płynną pracę w ramach wdrażanego systemu online. I z pewnością nowe urządzenie od Novitus to gwarantuje. Przede wszystkim więc komunikuje się przez internet z Centralnym Repozytorium Kas i tą drogą, w sposób zautomatyzowany, przesyła ważne informacje odnośnie obsługi technologii sprzedaży oraz rejestrowanego obrotu. Co więcej, One Online pozwala na rozszerzenie standardów komunikacyjnych, dzięki czemu użytkownik może zdecydować, czy to połączenie ma się odbywać w przewodowy lub bezprzewodowy sposób (modem GSM, moduł WiFi). Oprócz tego, kasa fiskalna online wspiera oczywiście transakcje bezgotówkowe, zapewniając współpracę z różnymi terminalami płatniczymi. I naturalnie została wyposażona w pamięć chronioną do wygodnego i co ważne – bezpiecznego przechowywania ważnych informacji, takich jak kopie wystawionych paragonów (w formie cyfrowej, umożliwiającej też szybki, prosty backup danych lub przegląd konkretnych dokumentów).

Co ciekawego w Novitus One Online oprócz „funkcjonalności online”?

To, co z pewnością jest atrakcyjne w przywołanej kasie fiskalnej od Novitus, to nieograniczona baza PLU. Oznacza to, że możemy dosłownie zaprogramować tyle pozycji dla naszych towarów lub usług z oferty, ile zechcemy. A to tylko początek. Różne porty komunikacyjne, usprawniające pracę z urządzeniami peryferyjnymi (jak waga, skaner czy inne technologie), możliwość korzystania z funkcjonalności tego modelu w sposób zdalny, przechowywanie danych w chmurze za pośrednictwem aplikacji NoviCloud to kolejne atuty tego rozwiązania. Co więcej, One Online obsługujemy za pomocą obszernego, kolorowego i charakteryzującego się wysoką wytrzymałością ekranu dotykowego. Oznacza to zresztą nie tylko duży zakres opcji konfiguracji panelu sterowania. Nowoczesne funkcje sprawiają, że przedsiębiorca korzystający z kasy online Novitus ma swobodny dostęp do takich rozwiązań, jak kalkulator, kalendarz, przeglądarka internetowa lub poczta e-mail.

Teraz warto wspomnieć, że zaawansowane technologicznie i bogate możliwości One Online zostały zamknięte w kompaktowej, dobrze spasowanej, odpornej na intensywną eksploatację konstrukcji, która w dodatku charakteryzuje się naprawdę cieszącym oko designem. To czyni z urządzenia rejestrującego idealne rozwiązanie dla działalności zarówno stacjonarnych (zwłaszcza tych o dość ograniczonej przestrzeni na stanowisku pracy), jak i mobilnych, jak handel obwoźny czy świadczenie usług wymagające dojazdu do klienta. Zwłaszcza, że w kasie fiskalnej od Novitus znajdziemy też wydajny akumulator, zabezpieczający naszą pracę przed przestojami wynikającymi z nagłego braku dostępu do zasilania sieciowego. Podsumowując – naprawdę trudno wskazać jakieś minusy tej technologii. Podobnie jak trudno oprzeć się wrażeniu, że dla wielu przedsiębiorców, reprezentujących różne branże, opisywana kasa rejestrująca rzeczywiście może się okazać „tą jedyną”.

1 Komentarz

  1. Lenton

    Kiedyś uważałem K10 za naprawdę ciekawą kasę, bo różne funkcje, bo ten panel dotykowy taki fajny itd. itd. No ale teraz patrzę na ten model One Online i wydaje mi się, że oferuje naprawdę zauważalnie więcej. Generalnie wygląda obiecująco 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko małe zadanie: *